Ubytovanie

V atraktívnej oblasti južnej časti Nízkych Tatier v Krpáčovskej doline sa nachádza ubytovacie zariadenie Jedlička. Krásne horské prostredie Nízkych Tatier poskytuje vhodné podmienky pre strávenie dovolenkových dní a regeneráciu, tak v letnom, ako aj v zimnom období. Okolitá príroda umožňuje milovníkom turistiky a zimných športov prežiť nejeden nezabudnuteľný zážitok. Pre turistov sú k dispozícii nespočetné turistické trasy vhodné aj pre rodiny s deťmi, ako aj turistické trasy pre tých zdatnejších. V lete si môžete spríjemniť Váš pobyt kúpaním, prípadne rybárčením v neďalekom jazere, cca 5min. chôdze od ubytovacieho zariadenia. V zime sú tu vhodné podmienky pre zjazdové a bežecké lyžovanie. Najbližšie sa nachádza lyžiarske stredisko SKI Krpáčovo s umelým zasnežovaním, vzdialené od ubytovania cca 600m. Ubytovanie Jedlička sa nachádza v blízkosti rekreačných stredísk Tále, Mýto pod Ďumbierom a Jasná- Chopok Juh, ktoré poskytujú športovo- rekreačné služby ako lyžovanie, golf, wellness a pod. Približne 20 km je vzdialené okresné mesto Brezno a 40 km krajské mesto Banská Bystrica, ktoré ponúkajú množstvo architektonických a historických pamiatok ako aj nákupné možnosti.
Ubytovacie zariadenie Jedlička poskytuje ubytovanie s kapacitou max. 15 lôžok v štyroch izbách s kúpeľňami (1×4, 1×3, 1×4, 1×3+1). Ubytovanie je vhodné i pre rodiny s deťmi. Pri objekte sa nachádza kryté posedenie s ohniskom a grilom. Stravovanie je možné vo vlastnej réžii, v ubytovacom zariadení sa nachádza v izbe č. 1 a č. 4 kuchynka s vybavením, prípadne hostia využívajú reštauračné služby neďalekého hotela. Pre izby č. 1 a 2 je k dispozícii aj spoločenská miestnosť s krbom. V izbe č. 3 sa nachádza krb priamo v izbe. Parkovanie je bezplatné a zabezpečené priamo pri ubytovaní. K objektu je dobrá prístupová cesta.

eng.png Apartment Jedlicka is located in southern part of Low Tatra Mountains in Krpacovo-valley. Beautiful mountain surroundings of Low Tatra Mountains offers appropriate conditions for spending vacation days and regeneration in winter and also in summer time. Apartment Jedlicka offers accommodation with the capacity of 15 beds in four rooms with bathroom. Accommodation is also appropriate for families with children.
Board is possible to make at own overhead costs. In apartment can be found eating nooks with accessories. Guest can make use of restaurant services of nearby located hotel.

Cenník

AGROVIT – DL, s. r. o.
prev. Krpáčovo 305
UBYTOVACIE ZARIADENIE JEDLIČKA
trieda: ubytovanie v súkromí – objekt *

Cenník ubytovania

Sezóna Obdobie Cena Minimálny počet nocí
Leto 01. 05. – 30. 09. 165 EUR Objekt / noc 2 noci
Zima 01. 10. – 30. 04. 195 EUR Objekt / noc 2 noci
Silvester 31. 12. – 03. 01. 300 EUR Objekt / noc 3 noci
Celoročne 01. 01. – 31. 12. 2 EUR Domáce zviera / noc  

 

* Cena zahŕňa: rekreačný poplatok, spotrebu energie, parkovanie.

Video

Obsadenosť

Kontakt